niedziela, 1 marca 2015

Fall Apart

Witam!
Czy znacie jakąś metodę na to by ze okresy minęły jak najszybciej? Chętnie taką poznam, bo serio to co się ostatnio dzieje znacznie mnie dołuje i powoduje, że w żadnej kwestii nie mam ochoty, się wykazywać. A już zwłaszcza ciupać w programie graficznym. Zbyt wiele się dzieje. Dosłownie zbyt wiele. 
Krótko i na temat: Pierwszy i trzeci na podstawie tutoriali Anusi (starałam się dodać coś od siebie, ale w pierwszym słabo to widać) trzeci na podstawie tutoriala Jane. Trochę zdjęć Niny Dobrev oraz zamówienie dla mojej przyjaciółki.
Nie wiem kiedy znowu coś się pojawi, ale uwierzcie mi, że brakuje mi ochoty i apetytu na cokolwiek z wyjątkiem leżenia i wpatrywania się w jeden punkt.
Całuję. 
Nagłówki
Podgląd
Podgląd
Podgląd

Stocki
Pobierz
Szablon
Zamówienie dla Martitty
Podgląd || Pobierz
Bez różu jak chciałaś. Już kiedyś zrobiłam szablon z podobnym układem tylko, że tym razem przeniosłam kolumnę na prawą stronę. ---> tu

5 komentarzy:

 1. Zacisnąć zęby i przeć do przodu, liczy się jako metoda? Szczerze, to nie znam dobrej metody. Trzeba jakoś przeżyć, jak wszystko. Prace bardzo ładne. Najbardziej podoba mi się pierwszy nagłówek i szablon. Weny życzę!
  Pozdrawiam serdecznie <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Wiem, że nie przyjmujesz zamówień, ani nic, ale jednak mam nadzieję, że mi pomożesz :) Chodzi o to, że potrzebuję sygature/ nagłówek z Georgią Henley i Niallem Horanem. Nic dużego tylko coś mniej więcej takich rozmiarów http://3.bp.blogspot.com/-34TIBhAzz9A/VNChBsZmMlI/AAAAAAAAAvQ/qtl-ujcFHtU/s1600/podglad.png i podobnych kolorach.
  Jeżeli nie będziesz chciała tego wykonać - zrozumiem :)

  OdpowiedzUsuń
 3. znakomity blog i fajna aidia na taki blog

  Mój Blog - klik!

  OdpowiedzUsuń
 4. Tą oto szabloniarnie odkryłam teraz i jestem nią miło zaskoczona. Szablony są nieziemsko cudowne. Postacie znakomicie wycięte, wszystko dopasowane kolorystycznie. Ahhh aż nie chce się z tąd wychodzić :*.
  Chciałabym zamówić szablon.Wiem ponuć nie wykonujesz, ale w moim szablonie mogłabyś zrobić co Ci się żywnie podoba :). Zrozumiem jeśli nie przyjmiesz. W końcu nauka, rodzina, przyjaciele :). Najważniejsze jest, że odkryłam to cudo *o*.
  No dobrze przejdźmy do zamówienia ;-) :
  Regulamin zamawiania szablonów:
  1. Aby zamówić szablon musisz mieć bloga w sferze blogspot. (Inne zamówienia będą ignorowane)
  2. Pod każdym postem podam limit szablonów, które przyjmuję. (Jednocześnie zaznaczam, że mogę przyjąć więcej lub mniej zamówień, a także nie przyjąć żadnego).
  3. Zamawiaj zgodnie z poniższym formularzem (ułatwi to pracę i mnie i Tobie ;])
  1. http://leonettaqx.blogspot.com/
  2. Martina Stoessel.

  3. http://4.bp.blogspot.com/-KngCLfSajkc/U-p4LeKPbtI/AAAAAAAABBQ/zIc_3pnEo9o/s1600/Bez%C2%A0tytu%C5%82u.png

  http://3.bp.blogspot.com/-UVJrihMpx2c/U-p4OdHMSrI/AAAAAAAABBY/iBYZtsWIVuo/s1600/ds.png

  https://pbs.twimg.com/media/BunGSJ2IYAAUbat.jpg

  4. Twój wybór, eksperymentuj :).
  5. Leon y Violetta
  Federico y Ludmila
  6. Chciałabym aby menu było identyczne jak twoje :). Bardzo mi się spodobało. Choć bardzo to mało powiedziane :). Chciałabym też aby nagłówek był ustawiony jak wasz ( Nie jestem pewna jak to powiedzieć, ale może zrozumiesz mnie :) )

  Jeśli przyjmiesz, dziękuję Ci z całego serduszka <3 :-*.


  OdpowiedzUsuń
 5. Hej!
  Snargalafs, pobieram tekstury z 6 grudnia :)
  Zaczynam przygodę z grafiką i przydzadzą mi się twoje prace :)

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy