wtorek, 27 stycznia 2015

Beating Heart

http://oi58.tinypic.com/72znly.jpg
(c) Carllton 
Cześć i czołem! 
Jak mija Wam początek roku? Ja powiem szczerze, że średnio. Jakoś tak już na samym początku dopadła mnie sesja i dlatego mnie długo u Was i tutaj nie było. Spodziewałam się jej, ale wyjątkowo w tym semestrze jakoś mnie zaskoczyło. Jakoś do tej pory jej się to nie udawało. No, ale już jest po. Egzamin po angielsku zdany na 4 (ku mojemu zdziwieniu, bo serio języki to nie jest strona, którą mogę chwalić się na lewo i prawo). Teraz zamieniam się w łowcę autografów, ale na szczęście jutro nie muszę nigdzie jechać, bo koleżanka zgodziła się wziąć moją kartę. 
Sygnaturka od Carllton jest cudowna! Dlatego ją podkradłam :). Ogólnie pokochałam cały cykl "Niezgodna" i chociaż czytam inne książki to gdzieś tam cały czas jestem w świecie Tris i Tobiasa. Da się to wyczuć w tej notce,  gdzie mamy szablon z Tris oraz nagłówek z Four (możliwe, że dopiszę do niego kod CSS, ale to jak mnie głowa przestanie boleć). Koloryzacje są stare, bo jakoś zawieruszyły mi się w folderze. 
Co do zamówień pozostawionych pod poprzednim postem to z racji tego, że nie było mnie dość długo nie wykonam ich. Możliwe, że zamawiające już w innym miejscu złożyły swoje zamówienia, więc nie chce dublować prac :). Jeśli jednak mają życzenie droga otwarta, zamawianie jest możliwe. 
Całusy! 
Ikony
Koloryzacje
Nagłówek
Szablon
Szablon dla Martitty
Oj mam ja problemy, żeby zrobić szablon dla Ciebie. Najwidoczniej róż Cię kocha ;) 

 Jeśli pojawią się jakieś zamówienia to przyjmę jedno!

10 komentarzy:

 1. Czy na tym nagłówku jest Tobias? :D Bo jakoś tak uszy mało widoczne :D

  Ale piękne cudeńka! :D

  Mówiłam, że inglisz będzie dla Ciebie Panem Pikusiem! :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Znowu ja :D Mam nadzieję, że poratujesz mnie kolejnym szablonem ;)
  1. Adres bloga: http://real-liars.blogspot.com/
  2. Postacie na nagłówku: George Henley, Niall Horan
  http://coolspotters.com/files/photos/1118426/georgie-henley-profile.jpg?1383378037
  http://media.tumblr.com/60c65ca7ed86b5cccf628b03fe620772/tumblr_inline_mmiro1Qbbc1qz4rgp.png
  3. Dodatkowe obrazy: Trochę może to być trudne do wykonania... Chciałabym aby główni bohaterowie byli na środku, a w tle aby był One Direction, Little Mix i 5SOS, Jeffrey Azoff ( koniecznie) i papier; coś w rodzaju umowy ( nawiązanie do Modest) Myślałam, żeby koło dziewczyny w tle był Azoff, a obok Nialla 1D, LM i 5SOS, a ta ''umowa'' pomiędzy Niallem a Georgą.
  4. Kolorystyka mniej więcej taka: http://www.google.pl/imgres?imgurl=http%3A%2F%2Ffunkyimg.com%2Fu2%2F4376%2F588%2F608093pod.png&imgrefurl=http%3A%2F%2Fszablonownica.blogspot.com%2F2013%2F04%2F772-776-my-songs-know-what-you-did-in.html&h=928&w=1264&tbnid=1NgGAfUAgMKmGM%3A&zoom=1&docid=4L2F6ma91j_U1M&ei=FPCqVN2OFoLmUuKQgrAL&tbm=isch&ved=0CIcBEDMoXjBe&iact=rc&uact=3&dur=399&page=4&start=85&ndsp=32
  5. Tekst na nagłówku: Truth hurts lies worse
  6. Dodatkowe informacje Myślałam nad menu z boku tym razem :D
  HASŁO: Snatchers
  Mam nadzieję, że przyjmiesz zamówienie, chociaż jest strasznie skomplikowane...
  Mam czy ten ''panel'' w którym wyświetlają się notki ( nie mam pojęcia jak to się nazywa) może być szeroki? Nie za bardzo, ale mniej więcej jak tutaj? http://forever-alone-baby.blogspot.com/
  Złożyłam zamówienie pod poprzednią notką, ale wklejam je tutaj ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Matko... To zamówienie jest tak bardzo skomplikowane i tak dużo na nim postaci, że ja niestety się go nie podejmę :). Uwierz mi, że nie chcę Ci oddać czegoś co nie zadowoli mnie samej chociaż w 10% a wiem, że z tym tak może być.
   Przepraszam :(

   Usuń
 3. Hejka mam nadzieję że zechcesz zrobić dla mnie nagłówek.
  1.adres: our-imperfections.blogspot.com
  2.postacie na nagłówku: harry styles i selena gomez(w regulaminie pisało że minimum 3 postacie, jeśli nie mogą być dwie jak napisałam to prosiłabym żeby na nagłówku pojawił się Harry Styles i dwa razy Selena Gomez)
  I tu daje żebyś wybrała zdjęcia bo to będzie twój szablon i zrób tak jak ty lubisz.
  3.dodatki: chciałabym żeby były jakieś kwiatki, umowa (kontrakt), starbucks i lampiony (jeśli to możliwe)
  4.kolorystyka jak mówiłam wybierz sama w czym się najlepiej czujesz, ale powiem że chciałabym tak jasno i tak letnio
  5.tekst na nagłówku: Our love is destiny...
  6. Hasło: Snatchers

  Myślę, że rozważysz moje zamówienie i z góry dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zamówienie przyjęte. Ze względu na dość napięty terminarz czas jego realizacji planowany jest na przyszły piątek tj. 13.02.2015 - możliwe, że pojawi się wcześniej, ale jest to termin najpóźniejszy
   Pozdrawiam, Lady Spark

   Usuń
 4. Róż kocha mnie, a ja go nie! Kocham za to Lady Spark :* Bo słucha moich zachcianek i jakimś cudem nie mam różowego Nicosia :*
  Rozpakowałam już nożem i przykleiłam taśmą do ekranu :D
  Pozdrawiam, polecam!

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy